Tööriistad

Kopad

Liebherril on kopad paljude erinevate pinnase teisaldustööde jaoks. Kopad on mõeldud mitmesuguste materjalide, näiteks kõva kivi, peene liiva või suurema killustiku käsitlemiseks. Liebherr pakub spetsiaalselt teede-ehituse, tsiviilehituse, tunneliehituse, veemajanduse, aianduse ja haljastuse, lammutamise ja kaevandamise jaoks mõeldud koppasid. Valikus on ekskavaatorkopad, kraavipuhastuskopad ja pööratavad kopad.

Loe lisaks: Liebherr.com

Kahvlid

Tootlikum, mugavam ja ergonoomilisem – meie kõrgekvaliteediliste Liebherri kaubaaluse kahvlite eelised lühidalt. Kaubaaluste kahvlid on saadaval valmiskujul mitmes valitud suuruses. Tavaliselt kasutatakse neid ehitusplatsidel näiteks kaubaaluste transpordiks ja muuks materjali käitlemiseks. torude, terasraamide ja betoonplokkide transportimiseks.

Liebherri kaubaaluste kahvlid on varustatud reguleeritava nurgaadapteriga ja neid saab ideaalselt kohandada vastavalt teie individuaalsetele vajadustele. See muudab kaubaaluste transportimise väga lihtsaks. Liebherri kahvlikandurid on saadaval töölaiusega 1245-2500 mm.

Loe lisaks: Liebherr.com

Noole pikendused

Liebherri noole pikendused suurendavad efektiivsust, eriti rasketes töötingimustes. Ekskavaatori tööraadiuse suurendamine võimaldab sellel töötada ilma masinat pideva ümberpaigutamiseta. Noole pikendused vähendavad töökoormust näiteks rajadel või kanalitel töötades. Lisaks saab noole pikendust kasutada ka muldkestel või niidukopaga töötamiseks. Olenevalt kinnituse versioonist paigaldatakse Liebherri noole pikendused mõne sekundiga.

Noole pikendus on saadaval pikkustes 2,25 m kuni 3,0 m.

Loe lisaks: Liebherr.com

Puiste-materjali kopad

Puiste-materjali kopad kasutatakse vagunite ja laeva trümmide peale- ja mahalaadimiseks. Nendel kopadel on suur kinnitusjõud ja muljetavaldav vastupidavus isegi rasketes tingimustes töötamisel.

Loe lisaks: Liebherr.com

Palgihaaratsid

Puiduhaarats on hüdrauliline lisaseade, mida kasutatakse palkide pealevõtmiseks ja transportimiseks. Erinevad käepideme mõõtmed võimaldavad ohutut ja kiiret transporti ja käsitsemist metsa- ja laadimisplatsidel.

Loe lisaks: Liebherr.com

Vanametalli haaratsid

Tööstuslik käsitsemistehnoloogia nõuab erinevateks operatsioonideks spetsiaalseid mitme piiga haaratseid. Sõltuvalt nõudmistest pakub Liebherr nelja- või viiepiilisi haaratseid avatud, poolsuletud või suletud piidega.

Loe lisaks: Liebherr.com

Sorteerimishaaratsid

Sorteerimishaarats on spetsiaalselt välja töötatud lammutamise ja taaskasutamise nõuete jaoks. Seda kasutatakse sorteerimis-, laadimis- ja lammutustöödel. Sorteerimistoimingutes on see ülitõhus universaalne lisaseade.

Loe lisaks: Liebherr.com

Kiirliited

Suurema tootlikkuse, tõhususe ja ohutuse tagamiseks ehitusplatsil pakub Liebherr oma kiirühendussüsteemide erinevaid konfiguratsioonitasemeid vastava rakenduse jaoks – mehaanilised, hüdraulilised kiirliitmikud ja LIKUFIX (hüdrauliline kiirühendussüsteem kombineerituna automaatse hüdraulilise ühendussüsteemiga).

Masin, kiirliitmikud ja lisaseadmed moodustavad võimsa üksuse, mis tagab maksimaalse säästlikkuse.

Loe lisaks: Liebherr.com

Kallutus-pöördpead

Kallutus-pöördpead on tänapäeval tsiviilehituses püsiv seade. Ekskavaatorikopa paindlik kasutamine vähendab hüdraulilise ekskavaatori ebaproduktiivset ümberpaigutamist töö ajal, suurendades seeläbi masina tootlikkust. Liebherri kallutus-pöördpead pöördenurk on 2 x 50° ja neid saab lõputult 360° pöörata. Kaitstud horisontaalsel kaldsilindril ei ole väljaulatuvaid osi, mis võiksid kitsastes kohtades töötamisel isegi maksimaalse pöördenurga korral kahjustuda. See tagab madalad hoolduskulud ja muudab Liebherri kallutus-pöördpead ideaalseks tööriistaks kraavi vooderdamisel või hoonete läheduses töötamisel.

Loe lisaks: Liebherr.com

Kallutavad liidesed

Liebherr “LiTiU” kallutavad liidesed suurendab tohutult lisaseadmete funktsionaalsust, pakkudes täiendavat kaldenurka. See muudab kallutusseadme ideaalseks rakenduste jaoks, kus kaldenurk annab tööalale olulise laienduse. See suurendab paindlikkust ja muudab kõik ratas- ja roomikekskavaatorid sobivaks veelgi laiemateks töödeks. Lisaks klassikalistele kaevetöödele suudavad selle kompaktse seadmega varustatud hüdraulilised ekskavaatorid kiiresti ja tõhusalt lõpetada muldseinte eemaldamise ja modelleerimise või greiderdamis- ja kraavide puhastamise, kuna pole vaja masinat ümber paigutada ja lisaseadet vahetada.

Loe lisaks: Liebherr.com

Leiame õige masina!

Kirjelda omi vajadusi ja võimalusi