mecalac logo

Pöördlaadurid

Mecalac Swing laadurid – suure tõhususe ja kiirusega pöördlaadurid – tagavad parima jõudluse kõigil platsidel ja objektidel. Samaaegne sõit, manööverdamine ja platvormile paigutatud agregaadi pööramine 180° on selle masina tootlikkuse võti. Laadimise tsüklit kiirendab 4 ratta pööramine manööverdamisel ja tõstepoomi liigutamine 90° nii paremale kui vasakule koos kühvli asendi muutmisega.
Pöördlaaduril on avar kabiin, millel on mõlemal pool uksed. Operatoori iste on mugav ja reguleeritav. Juhtkangid, rool, näidikud ja vajalikud nupud on paigutatud operaatorile mõeldes ergonoomiliselt.
Pöördlaadurite mudeleid on valikus kokku 7: AS600, AS750, AS850, AS1000, AS1600, AS210,
lisaks unikaalne teleskoop-pöördlaadur AS900TELE.

Loe lisaks: Mecalac.com

Väikesed laadurid

5 Mecalaci laadurisarja kopaga 0,5 m³ kuni 3 m³ pakuvad väga laia valikut võimalusi erinevate tööde ja platside jaoks.

MCL multifunktsionaalsed väikelaadurid, 1.74 – 2.85 tonni, 4 mudelit standardpoomiga ja 2 lühikese poomiga.

AX-laadurid liigendiga, kopa mahuga 0,7–1,6 m³ ja laiusega 1,60–1,85 m, mudelid AX700, AX850 ja AX100 sobivad ideaalselt ka eriti ekstreemsetele tööobjektidele.

AF-laadurid, kopa mahuga 1,05 m³ kuni 1,7 m³, on varustatud kahe tõstesilindriga monopoomiga, mis suurendavad tootlikkust.

AS-laadurid – 180° pöörleva varustuse ja jäiga 4-rattaveoga šassiiga AS-laadureid iseloomustab täiuslik stabiilsus. Need on selles kategoorias ainsad masinad, mille kallutuskoormus ei vähene seadmete pööramise ajal.

AT-laadurid jäigal šassiil on varustatud P-teleskoop-kinemaatilise noolega, mis tagavad täiusliku paralleelse tõstmise. 3 veermiku režiimi: 4-rattaline juhtimine, tagatelg ja krabijuhtimine, võimaldavad tõhusalt liikuda igal maastikul. AS900tele on teadaolevalt seni ainus kompaktne neljarattaveoline teleskooplaadur maailmas. Selle tööulatus on kuni 3,50 m, kandevõime 2135 kg kahvlitel ja lai kasutusala muudavad selle masinaks, mida saab kasutada aastaringselt nõudlike tööde tegemiseks ja täieliku ohutusega.

Loe lisaks: Mecalac.com

Leiame õige masina!

Kirjelda omi vajadusi ja võimalusi