Tööriistad

Platsipuhastus-harjad

ADLER-i pühkimisharjad sobivad ideaalselt kõikideks professionaalseteks puhastustöödeks. Need puhastavad, vabastavad ja pühivad isegi tugeva mustuse. Professionaalide kombel saate põrandalt põhjalikult eemaldada mitmesuguseid prahti, nagu lehed, liiv, kruus või tolm. Puhastusmasinat kasutatakse piirkondade puhastamiseks põllumajanduses, kaubanduses, tööstuses, tänavapuhastustöödel, parklates ja isegi karjääris. ADLER tooded on kaasaegsed ja tehniliselt küpsed, kuni harjaste erilise struktuurini välja. Tänu kvaliteetsele töötlusele eemaldatakse professionaalselt ka kõige väiksemad ja tõrksamad mustuseosakesed võimalikult lühikese ajaga.

Platsipuhastus-kraabits

Äri enne naudingut! Ärge unustage pärast töö tegemist kraapimist! Saagikoristuse ja muude põllutööde tõttu teedele sattunud praht ja mahavool kujutavad endast tõsist ohtu. Vastutava isikuna olete seaduslikult kohustatud sellistel juhtudel võtma parandusmeetmeid. ADLER-Scraper Attachments KV-seeria pakuvad optimaalset lahendust. KV-seeria sobib ideaalselt kasutamiseks kurvides, teedel, sõiduradadel, teeradadel ja lagendikel – igas kohas, kus pinnasest ja savipinnast tõrjuv mustus raskendab pühkimist. KV-seeriaga saavutate alati puhta lõpptulemuse, olenemata sellest, kas paigaldate kaabitsaseadme oma traktori või rataslaaduri ette, kombineerite selle mõne meie pühkimismasinaga või kraabite eest ja pühkite taga traktoriga sõites.

Pinnasepuurid

ADLER Augeri seeria on varustatud võimsate orbitaalmootoritega, mida kaitseb tugev korpus. Masinat juhitakse ühe- või kahetoimelise hüdraulika juhtahelaga.

Puurmasinad paigaldatakse otse kiirhaakemehhanismi või tõstuki kahvlite abil põllu- või väiksematele rataslaaduritele. Miniekskavaatorite puhul kasutatakse lisaseadmete paigaldamiseks kiirhaakekonksu või poltkinnitust.

Teokinnituses olev universaalliigend tagab, et puurimine on alati vertikaalne, olenemata sellest, kuidas kandur maapinnal asub.

Tigupuurid on varustatud vahetatavate peade ja teradega, mis sobivad kerge ja keskmise pinnase jaoks. Tigude vahetamine on samuti lihtne poltkinnitusmehhanismi abil.

Samuti saate kiiresti ja tõhusalt töötada keskmise ja raske pinnasega, kasutades meie raskeid teo labasid ja otsikuid.

Sorteerimishaaratsid

GLOBRAM 7-seeria multigriabid on ideaalne tööriist lammutustöödel tekkivate jäätmete sorteerimiseks, kivise pinnase puhastamiseks ning jõgede, kanalite ja mere süvendamiseks.

Hüdrohaamrid

GLOBRAMi hüdrohaamrid on tänapäeval turul saadaolevate haamrite seas kõige ametlikumad ja usaldusväärsemad. Ekskavaatorid, minilaadurid ja ekskavaatorlaadurid saavad kasu mitmesugustest toodetest, mis on saadaval kõikidele kaaluklassidele.

Pinnasetihendajad

Uus GLOBRAM-i tihendajate seeria tagab optimaalse ja kiire tihendamise igat tüüpi pinnase jaoks. Tihendajad asendavad tavapäraseid, riskantseid ja kohati isegi ohtlikke iseliikuvaid rulle ja käsitsi tihendajaid. Tugevate ja töökindlate tihendajate kasutamine hoiab ära õnnetused töökohal, eriti tagasitäidetud kaevikute tihendamisel ja kallakutel töötamisel.

Metalli käärid

GLOBRAMi teraskäärid paistavad silma oma tipptasemel disaini poolest, kuid neid iseloomustavad nende äärmine vastupidavus ja tehnilised uuendused, mis viivad nende tõhususe kõrgeimale võimalikule tasemele.

Kiired, tõhusad ja üllatavalt võimsad GLOBRAMi teraskäärid on ideaalne valik mis tahes tüüpi metallkonstruktsioonide lammutamiseks. Proovitud ja testitud GLOBRAM-i pöörlemissüsteem (leidub ka kõigil teistel meie pöörlevatel toodetel) võimaldab kääridel töötada alati parimast võimalikust asendist, samas kui selle suur lõualuu avanemine, kiired tsükliajad ja uskumatu lõikejõud muudavad kõik lammutustööd kiireks ja tõhusaks. . Spetsiaalsed, eriti tugevad HARDOX® terasesulamid muudavad GLOBRAMi teraskäärid erakordselt tugevaks ja töökindlaks. Igal üksikul teral on neli lõikepinda. Teisisõnu saab terasid kolm korda pöörata ja seega kasutada kuni neli korda kauem võrreldes tavatehnikatega.

Universalsed purustid

GLOBRAM-i multiprotsessorid sobivad ideaalselt kõigile masinatele alates 12-tonnisest kandemassist kuni 65 tonnini. Iga mudeli jaoks on saadaval kolm kergesti vahetatavat lõuakomplekti.

Purustid

GLOBRAMi purustid on spetsiaalselt loodud pikaajaliseks kasutamiseks ning taluvad kõrget survet, kulumist ja hõõrdumist, olenemata töökoha tingimustest. Kasutades uusimaid tehnoloogiliselt arenenud materjale (sealhulgas spetsiaalseid HARDOX® terasesulamid) ja oma laialdast kogemust oleme ühendanud need materjalid ainulaadseks, vastupidavaks ja kvaliteetseks tooteks.

Pöördpeaga purustid

GLOBRAMi pöörlevad purustid sobivad suurepäraselt hoonete, vertikaalsete konstruktsioonide, põrandate, plaatide ja välisseinte esmaseks lammutamiseks.

GLOBRAM-i pöörlevate purustite ainulaadne kuju on spetsiaalselt loodud vajaliku võimsuse optimeerimiseks nii täielikult avatud kui ka peaaegu täielikult suletud lõuad. See võimaldab masinat tõhusalt kasutada, minimeerides samal ajal ekskavaatorile avalduvat koormust.

Kopad

Liebherril on kopad paljude erinevate pinnase teisaldustööde jaoks. Kopad on mõeldud mitmesuguste materjalide, näiteks kõva kivi, peene liiva või suurema killustiku käsitlemiseks. Liebherr pakub spetsiaalselt teede-ehituse, tsiviilehituse, tunneliehituse, veemajanduse, aianduse ja haljastuse, lammutamise ja kaevandamise jaoks mõeldud koppasid. Valikus on ekskavaatorkopad, kraavipuhastuskopad ja pööratavad kopad.

Loe lisaks: Liebherr.com

Kahvlid

Tootlikum, mugavam ja ergonoomilisem – meie kõrgekvaliteediliste Liebherri kaubaaluse kahvlite eelised lühidalt. Kaubaaluste kahvlid on saadaval valmiskujul mitmes valitud suuruses. Tavaliselt kasutatakse neid ehitusplatsidel näiteks kaubaaluste transpordiks ja muuks materjali käitlemiseks. torude, terasraamide ja betoonplokkide transportimiseks.

Liebherri kaubaaluste kahvlid on varustatud reguleeritava nurgaadapteriga ja neid saab ideaalselt kohandada vastavalt teie individuaalsetele vajadustele. See muudab kaubaaluste transportimise väga lihtsaks. Liebherri kahvlikandurid on saadaval töölaiusega 1245-2500 mm.

Loe lisaks: Liebherr.com

Noole pikendused

Liebherri noole pikendused suurendavad efektiivsust, eriti rasketes töötingimustes. Ekskavaatori tööraadiuse suurendamine võimaldab sellel töötada ilma masinat pideva ümberpaigutamiseta. Noole pikendused vähendavad töökoormust näiteks rajadel või kanalitel töötades. Lisaks saab noole pikendust kasutada ka muldkestel või niidukopaga töötamiseks. Olenevalt kinnituse versioonist paigaldatakse Liebherri noole pikendused mõne sekundiga.

Noole pikendus on saadaval pikkustes 2,25 m kuni 3,0 m.

Loe lisaks: Liebherr.com

Puiste-materjali kopad

Puiste-materjali kopad kasutatakse vagunite ja laeva trümmide peale- ja mahalaadimiseks. Nendel kopadel on suur kinnitusjõud ja muljetavaldav vastupidavus isegi rasketes tingimustes töötamisel.

Loe lisaks: Liebherr.com

Palgihaaratsid

Puiduhaarats on hüdrauliline lisaseade, mida kasutatakse palkide pealevõtmiseks ja transportimiseks. Erinevad käepideme mõõtmed võimaldavad ohutut ja kiiret transporti ja käsitsemist metsa- ja laadimisplatsidel.

Loe lisaks: Liebherr.com

Vanametalli haaratsid

Tööstuslik käsitsemistehnoloogia nõuab erinevateks operatsioonideks spetsiaalseid mitme piiga haaratseid. Sõltuvalt nõudmistest pakub Liebherr nelja- või viiepiilisi haaratseid avatud, poolsuletud või suletud piidega.

Loe lisaks: Liebherr.com

Sorteerimishaaratsid

Sorteerimishaarats on spetsiaalselt välja töötatud lammutamise ja taaskasutamise nõuete jaoks. Seda kasutatakse sorteerimis-, laadimis- ja lammutustöödel. Sorteerimistoimingutes on see ülitõhus universaalne lisaseade.

Loe lisaks: Liebherr.com

Kiirliited

Suurema tootlikkuse, tõhususe ja ohutuse tagamiseks ehitusplatsil pakub Liebherr oma kiirühendussüsteemide erinevaid konfiguratsioonitasemeid vastava rakenduse jaoks – mehaanilised, hüdraulilised kiirliitmikud ja LIKUFIX (hüdrauliline kiirühendussüsteem kombineerituna automaatse hüdraulilise ühendussüsteemiga).

Masin, kiirliitmikud ja lisaseadmed moodustavad võimsa üksuse, mis tagab maksimaalse säästlikkuse.

Loe lisaks: Liebherr.com

Kallutus-pöördpead

Kallutus-pöördpead on tänapäeval tsiviilehituses püsiv seade. Ekskavaatorikopa paindlik kasutamine vähendab hüdraulilise ekskavaatori ebaproduktiivset ümberpaigutamist töö ajal, suurendades seeläbi masina tootlikkust. Liebherri kallutus-pöördpead pöördenurk on 2 x 50° ja neid saab lõputult 360° pöörata. Kaitstud horisontaalsel kaldsilindril ei ole väljaulatuvaid osi, mis võiksid kitsastes kohtades töötamisel isegi maksimaalse pöördenurga korral kahjustuda. See tagab madalad hoolduskulud ja muudab Liebherri kallutus-pöördpead ideaalseks tööriistaks kraavi vooderdamisel või hoonete läheduses töötamisel.

Loe lisaks: Liebherr.com

Kallutavad liidesed

Liebherr “LiTiU” kallutavad liidesed suurendab tohutult lisaseadmete funktsionaalsust, pakkudes täiendavat kaldenurka. See muudab kallutusseadme ideaalseks rakenduste jaoks, kus kaldenurk annab tööalale olulise laienduse. See suurendab paindlikkust ja muudab kõik ratas- ja roomikekskavaatorid sobivaks veelgi laiemateks töödeks. Lisaks klassikalistele kaevetöödele suudavad selle kompaktse seadmega varustatud hüdraulilised ekskavaatorid kiiresti ja tõhusalt lõpetada muldseinte eemaldamise ja modelleerimise või greiderdamis- ja kraavide puhastamise, kuna pole vaja masinat ümber paigutada ja lisaseadet vahetada.

Loe lisaks: Liebherr.com

Leiame õige masina!

Kirjelda omi vajadusi ja võimalusi