Tööriistad

Sorteerimishaaratsid

GLOBRAM 7-seeria multigriabid on ideaalne tööriist lammutustöödel tekkivate jäätmete sorteerimiseks, kivise pinnase puhastamiseks ning jõgede, kanalite ja mere süvendamiseks.

Hüdrohaamrid

GLOBRAMi hüdrohaamrid on tänapäeval turul saadaolevate haamrite seas kõige ametlikumad ja usaldusväärsemad. Ekskavaatorid, minilaadurid ja ekskavaatorlaadurid saavad kasu mitmesugustest toodetest, mis on saadaval kõikidele kaaluklassidele.

Pinnasetihendajad

Uus GLOBRAM-i tihendajate seeria tagab optimaalse ja kiire tihendamise igat tüüpi pinnase jaoks. Tihendajad asendavad tavapäraseid, riskantseid ja kohati isegi ohtlikke iseliikuvaid rulle ja käsitsi tihendajaid. Tugevate ja töökindlate tihendajate kasutamine hoiab ära õnnetused töökohal, eriti tagasitäidetud kaevikute tihendamisel ja kallakutel töötamisel.

Metalli käärid

GLOBRAMi teraskäärid paistavad silma oma tipptasemel disaini poolest, kuid neid iseloomustavad nende äärmine vastupidavus ja tehnilised uuendused, mis viivad nende tõhususe kõrgeimale võimalikule tasemele.

Kiired, tõhusad ja üllatavalt võimsad GLOBRAMi teraskäärid on ideaalne valik mis tahes tüüpi metallkonstruktsioonide lammutamiseks. Proovitud ja testitud GLOBRAM-i pöörlemissüsteem (leidub ka kõigil teistel meie pöörlevatel toodetel) võimaldab kääridel töötada alati parimast võimalikust asendist, samas kui selle suur lõualuu avanemine, kiired tsükliajad ja uskumatu lõikejõud muudavad kõik lammutustööd kiireks ja tõhusaks. . Spetsiaalsed, eriti tugevad HARDOX® terasesulamid muudavad GLOBRAMi teraskäärid erakordselt tugevaks ja töökindlaks. Igal üksikul teral on neli lõikepinda. Teisisõnu saab terasid kolm korda pöörata ja seega kasutada kuni neli korda kauem võrreldes tavatehnikatega.

Universalsed purustid

GLOBRAM-i multiprotsessorid sobivad ideaalselt kõigile masinatele alates 12-tonnisest kandemassist kuni 65 tonnini. Iga mudeli jaoks on saadaval kolm kergesti vahetatavat lõuakomplekti.

Purustid

GLOBRAMi purustid on spetsiaalselt loodud pikaajaliseks kasutamiseks ning taluvad kõrget survet, kulumist ja hõõrdumist, olenemata töökoha tingimustest. Kasutades uusimaid tehnoloogiliselt arenenud materjale (sealhulgas spetsiaalseid HARDOX® terasesulamid) ja oma laialdast kogemust oleme ühendanud need materjalid ainulaadseks, vastupidavaks ja kvaliteetseks tooteks.

Pöördpeaga purustid

GLOBRAMi pöörlevad purustid sobivad suurepäraselt hoonete, vertikaalsete konstruktsioonide, põrandate, plaatide ja välisseinte esmaseks lammutamiseks.

GLOBRAM-i pöörlevate purustite ainulaadne kuju on spetsiaalselt loodud vajaliku võimsuse optimeerimiseks nii täielikult avatud kui ka peaaegu täielikult suletud lõuad. See võimaldab masinat tõhusalt kasutada, minimeerides samal ajal ekskavaatorile avalduvat koormust.

Leiame õige masina!

Kirjelda omi vajadusi ja võimalusi