Tööriistad

Platsipuhastus-harjad

ADLER-i pühkimisharjad sobivad ideaalselt kõikideks professionaalseteks puhastustöödeks. Need puhastavad, vabastavad ja pühivad isegi tugeva mustuse. Professionaalide kombel saate põrandalt põhjalikult eemaldada mitmesuguseid prahti, nagu lehed, liiv, kruus või tolm. Puhastusmasinat kasutatakse piirkondade puhastamiseks põllumajanduses, kaubanduses, tööstuses, tänavapuhastustöödel, parklates ja isegi karjääris. ADLER tooded on kaasaegsed ja tehniliselt küpsed, kuni harjaste erilise struktuurini välja. Tänu kvaliteetsele töötlusele eemaldatakse professionaalselt ka kõige väiksemad ja tõrksamad mustuseosakesed võimalikult lühikese ajaga.

Platsipuhastus-kraabits

Äri enne naudingut! Ärge unustage pärast töö tegemist kraapimist! Saagikoristuse ja muude põllutööde tõttu teedele sattunud praht ja mahavool kujutavad endast tõsist ohtu. Vastutava isikuna olete seaduslikult kohustatud sellistel juhtudel võtma parandusmeetmeid. ADLER-Scraper Attachments KV-seeria pakuvad optimaalset lahendust. KV-seeria sobib ideaalselt kasutamiseks kurvides, teedel, sõiduradadel, teeradadel ja lagendikel – igas kohas, kus pinnasest ja savipinnast tõrjuv mustus raskendab pühkimist. KV-seeriaga saavutate alati puhta lõpptulemuse, olenemata sellest, kas paigaldate kaabitsaseadme oma traktori või rataslaaduri ette, kombineerite selle mõne meie pühkimismasinaga või kraabite eest ja pühkite taga traktoriga sõites.

Pinnasepuurid

ADLER Augeri seeria on varustatud võimsate orbitaalmootoritega, mida kaitseb tugev korpus. Masinat juhitakse ühe- või kahetoimelise hüdraulika juhtahelaga.

Puurmasinad paigaldatakse otse kiirhaakemehhanismi või tõstuki kahvlite abil põllu- või väiksematele rataslaaduritele. Miniekskavaatorite puhul kasutatakse lisaseadmete paigaldamiseks kiirhaakekonksu või poltkinnitust.

Teokinnituses olev universaalliigend tagab, et puurimine on alati vertikaalne, olenemata sellest, kuidas kandur maapinnal asub.

Tigupuurid on varustatud vahetatavate peade ja teradega, mis sobivad kerge ja keskmise pinnase jaoks. Tigude vahetamine on samuti lihtne poltkinnitusmehhanismi abil.

Samuti saate kiiresti ja tõhusalt töötada keskmise ja raske pinnasega, kasutades meie raskeid teo labasid ja otsikuid.

Leiame õige masina!

Kirjelda omi vajadusi ja võimalusi