fbpx
mecalac logo

Pöördlaadurid

Mecalac Swing laadurid – suure tõhususe ja kiirusega pöördlaadurid – tagavad parima jõudluse kõigil platsidel ja objektidel. Samaaegne sõit, manööverdamine ja platvormile paigutatud agregaadi pööramine 180° on selle masina tootlikkuse võti. Laadimise tsüklit kiirendab 4 ratta pööramine manööverdamisel ja tõstepoomi liigutamine 90° nii paremale kui vasakule koos kühvli asendi muutmisega.
Pöördlaaduril on avar kabiin, millel on mõlemal pool uksed. Operatoori iste on mugav ja reguleeritav. Juhtkangid, rool, näidikud ja vajalikud nupud on paigutatud operaatorile mõeldes ergonoomiliselt.
Pöördlaadurite mudeleid on valikus kokku 7: AS600, AS750, AS850, AS1000, AS1600, AS210,
lisaks unikaalne teleskoop-pöördlaadur AS900TELE.

Loe lisaks: Mecalac.com

Kompakt laadur-ekskavaatorid

MCR-seeria: kompaktne roomikekskavaator ja kiire laadur-ekskavaator üheskoos.

Kui töötate tihedal ja ülekoormatud töökohal, on masinaga töötamine piiratud. Mitte ainult masina tagumises tsoonis, vaid ka ümberringi. See kehtib ka meie ekskavaatorite kohta – need on kompaktsed nii taga, aga ka külgedel ja eelkõige ees. Ainult tõelise 360° saate kasutada kompaktse masina kõiki eeliseid, milleks on manööverdusvõime ja ka stabiilsus üheaegselt. Kui saate poomi täielikult tahapoole tõmmata, ei ole ees raskust, mis kaotaks masina tasakaalu.
Kompakt laadur-ekskavaatorite valikus on 3 roomikutega mudelit: 6MCR, 8MCR ja 10MCR.

Loe lisaks: Mecalac.com

Ekskavaator-laadurid

Üle 55 aasta tootmiskogemust, mis võimaldab pakkuda tugevat, mitmekülgset ja tootlikku ekskavaator-laadurit.

4 ratta pööramine, mis on kombineeritud 4-rattaveoga, võimaldab töötamist keerulistes oludes ja aastaringselt.
Avar suur kabiin ning tundlik hüdraulika on pälvinud masinajuhtide tunnustavaid sõnu.
Ekskavaatori noolel ja esimasti küljes on võimalik kasutada erinevaid tööriistu.

Loe lisaks: Mecalac.com

Väikesed laadurid

5 Mecalaci laadurisarja kopaga 0,5 m³ kuni 3 m³ pakuvad väga laia valikut võimalusi erinevate tööde ja platside jaoks.

MCL multifunktsionaalsed väikelaadurid, 1.74 – 2.85 tonni, 4 mudelit standardpoomiga ja 2 lühikese poomiga.

AX-laadurid liigendiga, kopa mahuga 0,7–1,6 m³ ja laiusega 1,60–1,85 m, mudelid AX700, AX850 ja AX100 sobivad ideaalselt ka eriti ekstreemsetele tööobjektidele.

AF-laadurid, kopa mahuga 1,05 m³ kuni 1,7 m³, on varustatud kahe tõstesilindriga monopoomiga, mis suurendavad tootlikkust.

AS-laadurid – 180° pöörleva varustuse ja jäiga 4-rattaveoga šassiiga AS-laadureid iseloomustab täiuslik stabiilsus. Need on selles kategoorias ainsad masinad, mille kallutuskoormus ei vähene seadmete pööramise ajal.

AT-laadurid jäigal šassiil on varustatud P-teleskoop-kinemaatilise noolega, mis tagavad täiusliku paralleelse tõstmise. 3 veermiku režiimi: 4-rattaline juhtimine, tagatelg ja krabijuhtimine, võimaldavad tõhusalt liikuda igal maastikul. AS900tele on teadaolevalt seni ainus kompaktne neljarattaveoline teleskooplaadur maailmas. Selle tööulatus on kuni 3,50 m, kandevõime 2135 kg kahvlitel ja lai kasutusala muudavad selle masinaks, mida saab kasutada aastaringselt nõudlike tööde tegemiseks ja täieliku ohutusega.

Loe lisaks: Mecalac.com

Väikekallurid

Tugevad, töökindlad ja paljudel linnatöödel asendamatud Mecalaci kallurid on välja töötatud mitme aastakümne pikkuse kogemusega kommunaaltööde masinate projekteerimisel ja valmistamisel. Varustatud uusima mootoritehnoloogiaga, pakub iga mudel erakordset jõudlust suurepärase tootlikkuse tagamiseks, et tagada töökoha kasumlikkus ning operaatori mugavus ja ohutus. Moodsa tehnoloogia, tugeva šassii ja intuitiivsete juhtimisseadmete abil on lihtne mõista, miks iga mudel on materjalide transportimisel ja mahalaadimisel igat tüüpi tööobjektidel ilmselge valik.

Esimesena turul, kes varustas oma kallurid uusimate ohutustehnoloogiatega, sealhulgas Start&Stop-juhtimine, takistuste tuvastamine ja MyMecalac Connected Services telemaatikalahendus, tõestab Mecalac iga päev oma võimet pakkuda märkimisväärselt tõhusaid lahendusi.

Kandevõimega 1 kuni 9 tonni on Mecalaci kallurite valik olenevalt mudelist saadaval esiotsa, pööratava otsaga ja tõstetava kalluriga, muutes need ideaalseks valikuks paljudeks rakendusteks linnapiirkondades ja üldiselt kõikjal, kus ruumi on vähe.

Loe lisaks: Mecalac.com

Ratasekskavaator-laadurid

Innovaatsion – see on MECALACI olulione osa DNAst.

Ratasekskavaatorlaadur: kompaktne ja mitmekülgne! Avastage meie uuenduslikud ja vastupidavad hüdraulilised ekskavaatorid!

Üks valija – ainulaadne Mecalaci funktsioon – võimaldab 12MTX-l konfiguratsiooni koheselt muuta.

Ilmselgelt lihtsa liigutusega seab juht juhtnupu ekskavaatori või laaduri või paneb parkimis- või sõidurežiimile.

Loe lisaks: Mecalac.com

Elektriline ratasekskavaator-laadurid

INNOVAATSIOON tänapäeval
12MTX elektriline versioon sobib suurepäraselt Mecalaci filosoofiaga liikuda linnaehitusplatsidele, mis on üha kompaktsemad, tõhusamad ja keskkonnasõbralikumad. Diiselmootori 12MTX arhitektuur muudab selle elektriversiooni loomulikuks eelkäijaks, nii et mootori asukohas on nüüd liitiumnikkel-mangaan-koobalt (NMC) akutehnoloogia, mis sobib ideaalselt pardalahenduste jaoks.
See tehnoloogia ühendab endas tavapärastest akudest palju paremad kaalu/võimsuse/kvaliteedi suhted optimeeritud tööea ja täieliku ohutusega.

Loe lisaks: Mecalac.com

Ratasekskavaatorid

Ratta- ja roomikekskavaatorite eeliste ühendamine tõi kaasa suurepärase Mecalaci lahenduse, mis ühendab mobiilsuse, mitmekülgsuse, mulje, ligipääsetavuse, sõidumugavuse, tõstejõu ja kasum.

See on MWR seeria. Neid masinad on varustatud mitme tehniliste omadustega optimaalseks haldamiseks iga tüüpi maastikel.

Loe lisaks: Mecalac.com

Leiame õige masina!

Kirjelda omi vajadusi ja võimalusi