Liebherr LH 30 M Industry Litronic

Liebherr LH 30 M Industry Litronic on oma olemuselt mitmekülgne; disainitud vastupidavaks, et tulla toime ka kõige nõudlikumate tööülesannetega – olgu selleks vanametalli käitlemine, jäätmete sorteerimine või laadimistööd, sh näiteks palgilaadimine või -lossimine.

Masinal on võimas 140 kW ehk 190 hobujõudu pakkuv mootor, mis on sünkroonis kõige uuemate heitgaasinormidega Stage V. See tagab, et isegi kõige raskemaid töid tehes on LH 30 M Industry Litronic keskkonnasõbralik, vastates kõrgetele heitgaaside standarditele.

Masin on varustatud mitmesuguste konfiguratsioonidega, mis võimaldavad sellel töötada erinevate ülesannetega. Alates sirgetest või kumeratest noole kujudest, mis ulatuvad kuni 7.80 meetrini ja kumerate või sirgete noolteni, samuti noole poolituskohas kiirliitesse haagitavad noole otsad, kuhu kinnitada erinevad tööriistad, näiteks metallilõikekäärid ja vanametallihaarats (infobrošüüris lk 30-31) – iga detail on loodud maksimaalset efektiivsust silmas pidades.

LH 30 M Industry Litronic on varustatud ohutusklappide, ülekoormuse hoiatusseadmete ja tõstevõime graafikutega. Need funktsioonid tagavad, et tõstetööd toimuvad turvaliselt ja minimeerivad õnnetuste riski.

TootjaLiebherr
Seisukorduus
MudelLH 30 M Industry Litronic
Töömass26.5-29.1 tonni
Mootori võimsus140kW/190HP
Noole ulatus7.3 + 5.5 m

Leiame õige masina!

Kirjelda omi vajadusi ja võimalusi