fbpx

Liebherri ratasekskavaatoritel on muljetavaldav jõudlus ja samaaegne suur täpsus. Liebherri ratasekskavaatoritel on alati suur haardevõime, suur kandevõime ja kiire töötsükkel, olenemata sellest, kas neid kasutatakse klassikalistes pinnase teisaldustöödes, tsiviilehituses, rasketes rakendustes teede või torustike ehitamisel, eriti kitsastel ehitusplatsidel linnapiirkondades või aia- ja maastikutöödel. Meie kompaktsete ekskavaatorite, tavaekskavaatorite ja raudtee-maanteeekskavaatorite abil saate alati valida usaldusväärse masina hästi jaotatud mudelite seeriast.

Liebherri ratasekskavaatorid on töö kõrge töökindluse aluseks. Meie kogemused ja ekskavaatori komponentide optimaalne koordineerimine tagavad kõrge kvaliteedi. Põhikomponendid, nagu elektroonilised komponendid, pöörderõngas, pöördeajam ja hüdrosilindrid, töötatakse välja ja toodetakse ettevõttesiseselt. Meie prioriteet on nii inimeste kui ka masinate ohutus. Torumurdude ohutus, koormust hoidvad ventiilid, avariiväljapääs ja ümberminekukaitsesüsteem (ROPS) on vaid mõned elemendid, mis muudavad Liebherri masinate ohutu töökeskkonna.

Meie ekskavaatorid ühendavad suure tootlikkuse suurepärase ökonoomsusega, kulude kokkuhoiu ja suure töökoormuse tagamisega. Liebherri ratasekskavaatoritele saab soovi korral paigaldada Liebherr LiKUFIX kiirvahetussüsteemi. See võimaldab lisaseadmeid kabiinist kiiresti ja ohutult välja lülitada, suurendades masina tõhusust ja paindlikkust kuni 30 võrra. Liebherr Power Efficiency optimeerib ka ajami komponentide koostoimet, nii et püsivalt suure võimsuse saavutamiseks kulub vähem kütust.

Leiame õige masina!

Kirjelda omi vajadusi ja võimalusi