Liebherr

XPower laadurid

LIEBHERR suure klassi rataslaadurid ühisnimetajaga Xpower on kulu-efektiivsed ning keskkonnasõbralikud.

XPower on uuenduslik masinakontseptsioon, mis ühendab jõudluse, kütusesäästlikkuse, vastupidavuse ja mugavuse. Oma võimsusega jagatud jõuülekandega töötavad XPower rataslaadurid kõigis rakendustes kõrgeima efektiivsusega.

Keskkonnasõbralik XPower jõujaotus vähendab oluliselt kütusekulu, vt link LIEBHERR Fuel savings calculator.

Loe lisaks: Liebherr.com

Väiksed ja keskmised laadurid

LIEBHERR väikesed rataslaadurite mudelid jagunevad kahte klassi: Compact masinad ja Stereo klass.

  • Kompaktlaadurid on kabiini kõrgusega vaid 2.46 m.
  • Stereolaaduritel on suurepärane manööverdamisvõime; lisaks käänduvale keskliigendile on siin kasutusel käänduv tagatelg, mis annab kokkuvõttes lisajõu raskuste tõstmisel.

 

LIEBHERR keskklassi rataslaadurite mudelitel L 526, L 538, L546 on kasutusel hüdrostaatiline veosüsteem, see annab kütuse kokkuhoidu ca 30% võrreldes konventsionaalse käigukastiga.

Neid masinaid kasutatakse väga erinevates tööoludes; põllumajanduses silo tallamisel, sööda veol, erinevate materjalide veol, teedeehituses, karjäärides, prügilates, sadamates, jne.

Loe lisaks: Liebherr.com

Ratastel materjalikäitlusmasinad

LIEBHERR materjalikäitlusmasinad on disainitud tegema kiiremaid töötsükleid ja liigutama suuremaid kaubamahtusid.

Tehnoloogia arendamisel on eraldi eesmärk kütuse kokkuhoid. Selle saavutamiseks on täiendatud ECU (mootori juhtimise) tehnoloogiat, mille abil on säilitatud masinate jõudlus. Masinate tegelik keskmine kütusekulu on leitav LIEBHERR kütusekulu kalkulaatorist, vt link LIEBHERR Fuel savings calculator.

Lisaks tüüpilistele kasutusaladele, nagu jäätmetööstus või vaLIEBHERR kütusekulu kalkunaraua käitlemine, saab meie tõhusaid ja ökonoomseid materjalikäitlusmasinaid kasutada ka raiehooajal puude hooldamisel ja puidutööstuses. Masina õigete juhtimisvõtete ja sobivate lisaseadmetega saate suurepäraselt ja tõhusalt hakkama puude ja vallidega, olenemata nende asukohast.

Loe lisaks: Liebherr.com
R914K sahaga

Ekskavaatorid ehituses

LIEBHERR’i roomikekskavaatorid on väga laia spektriga töökaaludega, alates 14 tonnist kuni 100+ tonnini.  Lisaks on saadaval tunnel- ja lammutusversioonid, et katta nende kasutusvaldkondade erinõuded. Avastage, kuidas Liebherri kliendid ehitus-, lammutus-  ja tunnel-ekskavaatoritega oma objektidel tööülesandeid täidavad.

LIEBHERR ekskavaatorid on suunanäitajad masinate arendamisel üle-maailmselt, seda eelkõige masina kasutusmugavuse ja  juhtimise poolest ning tipp-tehnoloogia kasutamisel. Masinad on ökonoomsed, vastavad tänapäevastele heitgaaside standarditele, samas on tugevad ja jõulised.

LIEBHERR ekskavaatorite kasutajatele meeldib masinate eriline tundlikkus ja samaaegne masinate jõulisus, ei ole tunda jõu kadu mitte üheski elemendis, sh kui poomi tõstes ja koppa liigutades on vaja samaegselt platvormi pöörata ja masinat edasi liigutada.

Loe lisaks: Liebherr.com

Elektrilised materjalikäitlusmasinad

Optimeeritud kasutuskulud ja keskkonnasõbralik.

Elektriajamiga käitlemismasinad on ülitõhusad masinad, millel on madalad kasutuskulud ja nullheitmed.

Loe lisaks: Liebherr.com

Ratasekskavaatorid

Liebherri ratasekskavaatoritel on muljetavaldav jõudlus ja samaaegne suur täpsus. Liebherri ratasekskavaatoritel on alati suur haardevõime, suur kandevõime ja kiire töötsükkel, olenemata sellest, kas neid kasutatakse klassikalistes pinnase teisaldustöödes, tsiviilehituses, rasketes rakendustes teede või torustike ehitamisel, eriti kitsastel ehitusplatsidel linnapiirkondades või aia- ja maastikutöödel. Meie kompaktsete ekskavaatorite, tavaekskavaatorite ja raudtee-maanteeekskavaatorite abil saate alati valida usaldusväärse masina hästi jaotatud mudelite seeriast.

Liebherri ratasekskavaatorid on töö kõrge töökindluse aluseks. Meie kogemused ja ekskavaatori komponentide optimaalne koordineerimine tagavad kõrge kvaliteedi. Põhikomponendid, nagu elektroonilised komponendid, pöörderõngas, pöördeajam ja hüdrosilindrid, töötatakse välja ja toodetakse ettevõttesiseselt. Meie prioriteet on nii inimeste kui ka masinate ohutus. Torumurdude ohutus, koormust hoidvad ventiilid, avariiväljapääs ja ümberminekukaitsesüsteem (ROPS) on vaid mõned elemendid, mis muudavad Liebherri masinate ohutu töökeskkonna.

Meie ekskavaatorid ühendavad suure tootlikkuse suurepärase ökonoomsusega, kulude kokkuhoiu ja suure töökoormuse tagamisega. Liebherri ratasekskavaatoritele saab soovi korral paigaldada Liebherr LiKUFIX kiirvahetussüsteemi. See võimaldab lisaseadmeid kabiinist kiiresti ja ohutult välja lülitada, suurendades masina tõhusust ja paindlikkust kuni 30 võrra. Liebherr Power Efficiency optimeerib ka ajami komponentide koostoimet, nii et püsivalt suure võimsuse saavutamiseks kulub vähem kütust.

Loe lisaks: Liebherr.com

Teleskooplaadurid

Laopindade parimal kasutamisel näitavad Liebherri teleskooplaadurid oma tugevaid külgi võimsate universaalmasinatena: kiired ja manööverdatavad võimsa tööhüdraulika abil, mis võimaldab tõhusalt transportida ja kuhjata suuri materjalikoguseid.

Üha enam ettevõtteid tugineb intelligentsele tehnoloogiale, et tagada suurem majanduslik jätkusuutlikkus. Liebherri teleskooplaadurid tagavad maksimaalse jõudluse ja madala kütusekulu tänu tõmbe- ja tõstejõu adaptiivsele juhtimisele.

Masina ja komponentide kaitsmine on Liebherri jaoks äärmiselt oluline- alates arendusest testimise ja kokkupanekuni. Tänu realistlikele arvutisimulatsioonidele, ulatuslikele vastupidavustestidele ja kaasaegsetele tootmismeetoditele on kõik teleskooplaadurid ehitatud kõige raskemate rakenduste jaoks.

Liebherri teleskooplaadurid on enamat kui lisavarustus. Meie kliendid kasutavad neid multifunktsionaalsete võtmemasinatena ühes või mitmes vahetuses. Seetõttu oleme kujundanud oma teleskoopkäitlejad ümber operaatori – püüdes panna ta hommikul naeratusega oma masinasse istuma ja õhtul sellest lõdvestunult lahkuma.

Kõik Liebherri teleskooplaadurite hoolduspunktid on kergesti ligipääsetavad. Tänu nende laialt avanevale kapotile on igapäevane ülevaatus kiire ja lihtne. Meie tihe rahvusvaheline teenindusvõrk, kaasaegsed teenindusjaamad ja ka silmapaistvad koolitatud tehnikud tagavad kiire kohapealse toe.

T seeria

Value mudel

T 32-7 T 41-7 T 33-10
Töömass 7,3 t 7,6 t 8,0 t
Võimsus ISO 14396 100 kW 100 kW 100 kW
Emissioon EU Stage V EU Stage V EU Stage V
Tõstevõime 3,2 t 4,1 t 3,3 t
Tõstekõrgus 6,9 m 6,9 m 9,7 m
Hüdraulika õlivool max 106 l / min 106 l / min 106 l / min
Sillad (rataste asendid) Nelikvedu (3+1) Nelikvedu (3+1) Nelikvedu (3+1)
Sõidukiirus (max) 30 km/h 30 km/h 30 km/h
Väändemoment (max) 500 Nm 500 Nm 500 Nm
Veotiisli tõmme (max) 41 kN 41 kN 41 kN
Tootekataloog webis Product Brochure T 32-7, T 41-7, T 33-10.pdf (liebherr.com)

 

T seeria

Premium mudel s

T 35-6s T 32-7s T 36-7s T 41-7s T 33-10s
Töömass 7,5 t 7,6 t 7,4 t 7,6 t 8,2 t
Võimsus ISO 14396 100 kW 100 kW 100 kW 100 kW 100 kW
Tõstevõime 3,5 t 3,2 t 3,6 t 4,1 t 3,3 t
Tõstekõrgus 6,1 m 6,9  m 6,9  m 6,9 m 9,7 m
Hüdraulika õlivool (max) 160 l / min 160 l / min 160 l / min 160 l / min 160 l / min
Sillad (rataste asendid) Nelikvedu (3+1) Nelikvedu (3+1) Nelikvedu (3+1) Nelikvedu (3+1) Nelikvedu (3+1)
Sõidukiirus (max) 40 km/h 40 km/h 40 km/h 40 km/h 40 km/h
Väändemoment (max) 500 Nm 500 Nm 500 Nm 500 Nm 500 Nm
Veotiisli tõmme (max) 70 kN 70 kN 70 kN 70 kN 70 kN
Tootekataloog webis Product Brochure T 35-6s, T 32-7s, T 36-7s, T 41-7s, T 33-10s.pdf (liebherr.com)

 

Eriti tootlikud ja suured Liebherr teleskooplaadurid

T seeria

Premium mudel s

T 46-7s T 55-7s T 60-9s
Töömass 9,0 t 11,5 t 12,5 t
Võimsus ISO 14396 100 kW 115 kW 115 kW
Tõstevõime 4,6 t 5,5 t 6,0 t
Tõstekõrgus 7,0 m 7,0 m 9,0 m
Hüdraulika õlivool (max) 200 l /min 200 l /min 200 l /min
Sillad (rataste asendid) Nelikvedu (3+1) Nelikvedu (3+1) Nelikvedu (3+1)
Sõidukiirus (max) 40 km/h 40 km/h 40 km/h
Väändemoment (max) 500 Nm 609 Nm 609 Nm
Veotiisli tõmme (max) 82 kN 103 kN 103 kN
Tootekataloog webis Product Brochure T 46-7s, T 55-7s, T 60-9s.pdf (liebherr.com)

 

Loe lisaks: Liebherr.com

Buldooserid

Võimsus ja uuenduslik tehnoloogia on Liebherri roomiktraktorite tunnuseks. Liebherri roomikbuldooserid on võimsad masinad igaks tööks, olgu selleks siis rasket rebimist, materjali teisaldamist või peenlihvimist.

Liebherri roomiktraktorid on loodud algusest peale ökonoomsust silmas pidades. Väga tõhus ajami kontseptsioon, pika kasutuseaga komponendid ja madalad hooldusvajadused vähendavad kasutuskulusid ja suurendada oma kasumit.

Tänapäeval vajavad ehitusplatsid maksimaalse mitmekülgsuse ja vastupidavusega masinaid. Liebherri roomiktraktorid vastavad nendele nõuetele ideaalselt: tänu spetsiaalselt ehitusmasinatele mõeldud komponentidele, end tõestanud tehnoloogiale ja uuenduslikele kliendispetsiifilistele lahendustele võite oodata maksimaalset saadavust.

Töökeskkond pakub operaatorile erakordset mugavust. Oma avara ruumi, ergonoomilise paigutuse ja madala müratasemega pakub Liebherri mugavuskabiin täiuslikud tingimused väsimatuks ja kontsentreeritud tööks.

Loe lisaks: Liebherr.com

Roomiklaadurid

Võimsus, väledus ja uuenduslikkus on Liebherri roomiklaadurite tunnusjooned. Olenemata sellest, kas tegemist on materjali teisaldamise, lükkamise või tasandamisega, pakuvad Liebherri roomiklaadurid võimsaid masinaid igaks rakenduseks.

Liebherri roomiklaadurid on loodud algusest peale ökonoomsust silmas pidades. Ülitõhus ajamikontseptsioon, intelligentne tööhüdraulika, pika kasutuseaga komponendid ja madal hooldusvajadus vähendavad kasutuskulusid ja suurendavad teie kasumit.

Tänapäeval vajavad ehitusplatsid maksimaalse mitmekülgsuse ja vastupidavusega masinaid. Liebherri roomiklaadurid vastavad neile nõuetele ideaalselt: tänu spetsiaalselt ehitusmasinatele mõeldud komponentidele, end tõestanud tehnoloogiale ja uuenduslikele kliendispetsiifilistele lahendustele võite oodata maksimaalset saadavust.

Liebherri roomiklaadurite tööpiirkonda iseloomustab erakordne mugavus, mida see operaatorile pakub. Oma avara ruumi, ergonoomilise paigutuse ja vaikse keskkonnaga pakub Liebherri mugavuskabiin täiuslikud tingimused väsimatuks ja kontsentreeritud tööks.

Loe lisaks: Liebherr.com

Betoonipumbad veokil

Põhjalikud materjalide testimine, katseseeriad ja välikatsed tagavad pika kasutusea isegi äärmise pinge korral.
Selle vastupidav konstruktsioon ja madalad hooldusnõuded tagavad ökonoomse ja probleemivaba betooni paigaldamise paljudeks aastateks. Kõrge edasimüügihind annab klientidele täiendavaid eeliseid.
Uuenduslikku XXT tuge saab kasutada eesmiste tugijalgade pikendamiseks kuni sõiduki ette kitsaste tugede saamiseks. See suurendab betoneerimisel tööulatust kuni 70%.
Lehtri geomeetria ja laiad imemisavad tagavad pumba kõrge jõudluse. Lisaks on Liebherri veokile paigaldatavad betoonipumbad tänu spetsiaalsele summutusele eriti siledad.

Loe lisaks: Liebherr.com

Betoonimikserid veokil

Kogege ökonoomse betoonitranspordi mitmekesisust.

Uuenduslikud lahendused ja kõikehõlmavad tarvikud muudavad teie ülesanded lihtsamaks.

Usaldusväärsus koos ülemaailmse teenindusega tagavad kõrge kättesaadavuse.

Loe lisaks: Liebherr.com

Veokil betoonimikser konveieriga

Liebherri konveierilindid on ideaalne täiendus veoautosegistitele. Need ületavad objekti viimased meetrid ja laiendavad teie ökonoomse betooni paigaldamise teenuste valikut.

LTB konveierilint on kasutusvalmis vaid mõne minutiga. Suuremahuline tugipind tagab suure stabiilsuse. Lisaks betoonile edastab LTB ka muid materjale nagu liiv, kivipuru ja kruus.

Loe lisaks: Liebherr.com

Betooni pesuseadmed (recycling)

Liebherri betooni taaskasutussüsteemid tagavad, et jääkbetoon ja puhastusvesi võetakse ümber keskkonnasõbralikul viisil. Meie uuenduslikud pesuseadmed võimaldavad keskkonnateadlikku materjalide kasutamist objektil. Liebherri taaskasutustehased sobivad objektilt tagastatud betooni, aga ka puhastussegutehaste, veoautosegistite ja betoonipumpade vee ja jääkbetooni pesemiseks.

Loe lisaks: Liebherr.com

Betoonisegamis lahendused

Liebherr arendab ja toodab tehniliselt täiustatud segamissüsteeme ülemaailmsele betoonitööstusele. Meie uuenduslik tootevalik põhineb 70-aastasel segamistehnoloogia kogemusel.

Saame pakkuda igaks segamisülesandeks sobiva lahenduse.

Loe lisaks: Liebherr.com

Betoonitehased

Liebherri betoonisegutustehased võimaldavad betooni säästlikult valmistada. Tarnime oma tehased vertikaalsete ja horisontaalsete versioonidena. Tänu moodulstruktuurile suudame lühikese ajaga täita kliendi individuaalsed nõudmised. Soovitame ajutiseks kasutamiseks oma mobiilseid partiitehaseid.

Loe lisaks: Liebherr.com

Buldooserid kaevanduses

Liebherri kaevandusbuldooserid rebivad, lükkavad, koguvad, puhastavad ja taaskasutavad kaevandustes kõikjal maailmas.
Maailma suurima hüdrostaatilise buldooserina annab Liebherr PR 776 kaevandusklientidele eelise tänu oma klassi parimale efektiivsusele ja püsivale võimsusele tänu intelligentsele jõuülekandele ja hüdrosüsteemidele.

Kõigil LIEBHERR buldooseritel on kasutusel hüdrostaatiline jõuajam, see tagab pideva veojõu mõlemale roomikule, seda ka masina pööramisel.

NB! käikude vahetamine on astmevaba, siin ei ole nn tühikuid, mõlemad roomikud veavad pidevalt. Eeltoodud jõuajam võimaldab masina kas või koha peal ümber pöörata.

Loe lisaks: Liebherr.com

L 580 LogHandler XPower

Arvukate kaitseseadmetega varustatud L 580 LogHandler XPower on end tõestanud tugeva, töökindla ja suure jõudlusega masinana. LogHandler veenab puidu käitlemises suure liikumiskiiruse ja suure tootlikkusega. Spetsiaalselt disainitud tõstehoob võimaldab kõrgeid manipuleerimiskõrgusi ja suuri vahemikke.

Loe lisaks: Liebherr.com

Ekskavaatorid kaevanduses

LIEBHERR’i kaevandusekskavaatorid on tuntud oma erakordse jõudluse, suurepärase töökindluse, lihtsa töö, operaatori mugavuse ja hõlpsa hooldatavuse poolest. Liebherri kaevandustoodete sari hõlmab kaheksat erinevat diisel- või elektrimootoriga mudelit, LIEBHERR kaevandusekskavaatorid on kaaluga üle 100 tonni. Kopa mahutavusega 7–47,5 m³ (materjali kaal 13–80 tonni) ja mootorite võimsusega kuni 4000 hj.

Loe lisaks: Liebherr.com

Roomikutel materjalikäitlusmasinad

Liebherri käitlejad on loodud kiirendama tsükleid ja suurendama käsitsemisvõimet. Uute standardite seadmine energia- ja kütusekulu osas.

Loe lisaks: Liebherr.com

Dumperid

Uus TA 230 Litronic on välja töötatud karmiks maastikul kasutamiseks. Selle tõhus jõuülekanne, püsiv 6 x 6 nelikvedu, usaldusväärne veojõukontroll ja tugevad sillakinnitused võimaldavad uuel Liebherri kallurautol toime tulla mis tahes maastikul. See tähendab, et see võib toota uskumatult kiireid tsükliaegu – olenemata sellest, kas see asub suurel ehitusplatsil, karjääris või tunnelis. See Liebherri perekonna uusim liige on kodus kõikjal, kus sellele kõige kõrgemad nõudmised on.
TA 230 pole mitte ainult võimas, vastupidav ja tõhus, vaid sellel on ka masina kere, mis on loodud hõlpsaks hooldamiseks. Nutikas masina kontroll ja takistamatu juurdepääs kogu mootoriruumile minimeerivad igapäevased hooldustööd.

Loe lisaks: Liebherr.com

Kallurid kaevanduses

Võimas ja tõhus.
Tehniline uuendus, kaubamärgi usaldusväärsus ja suurepärane tootlikkus muudavad Liebherri veoautod muljetavaldavaks. Usaldusväärne diisel-elektriajami kontseptsioon tagab kõrgeima kuluefektiivsuse ja Liebherr R 996 B või R 9800 kaevandusekskavaatoriga ühendatuna sobivad veokid suurepäraselt kaevanduskeskkonna nõudmistele. Kliendid võivad nendelt masinatelt oodata kõrget jõudlust madalaima tonnihinnaga.

Loe lisaks: Liebherr.com

Järelveetavad betoonipumbad

Liebherr toodab statsionaarseid betoonpumpasid paindlikuks kasutamiseks. Meie haagis- ja roomikbetoonipumbad pakuvad ökonoomseid lahendusi betooni transportimiseks pikkade vahemaade ja kõrgete vahemaadega betoonliinide või betoonijaotussüsteemide kaudu.
Tugevad Liebherri statsionaarsed betoonipumbad on mõeldud igapäevaseks kasutamiseks kõikjal maailmas. Saksamaal toodetud kvaliteetsed tooted tõestavad oma väärtust näiteks Dubais 40°C juures sama hästi kui talvel Venemaal.
Meie kergesti hooldatavad statsionaarsed betoonipumbad töötavad avatud hüdroahelaga. Struktuur on muljetavaldav tänu suurele ülekandevõimsusele vaatamata sujuvale tööle ja väga vähesele kulumisele.

Loe lisaks: Liebherr.com

Betoonitehase sensorid/mõõtmeseadmed

Liebherril on aastakümnete pikkune kogemus mahtuvusliku mõõtetehnoloogia sektoris. Meie tootevalikusse kuuluvad andursüsteemid niiskuse, veesisalduse, katte paksuse ja pinnakaalu määramiseks. Niiskuse ja veesisalduse mahtuvuslikul mõõtmisel annab meie andurisüsteem olulist teavet meie klientide protsessiahela reaalajas juhtimiseks ja reguleerimiseks. Nii võimaldame oma klientidel ressursside optimeeritud kasutamise kaudu oluliselt efektiivsust tõsta.

Loe lisaks: Liebherr.com

Betoonitehase kontrollseadmed

Ultramodernsed Liebherri juhtimissüsteemid tagavad igas suuruses segamisseadmete töökindluse. Reaalajas juhtimine võimaldab maksimaalselt toota kõrgeimaid betooni kvaliteete. Ülemaailmne teleteenus tagab juhtseadme ja segamisseadme optimaalse kättesaadavuse.

Loe lisaks: Liebherr.com

Leiame õige masina!

Kirjelda omi vajadusi ja võimalusi