Ettevõttest

EM-Serv AS asutati aastal 1994

Ettevõtte tegevusvaldkondadeks on ehitus- ja kaevamistehnika, tõstetehnika, materjalikäitlustehnika, betoonitehnika ning nende lisatarvikute ja tagavaraosade müük, hooldus ja remont. Oleme järgmiste tootjate ametlik ainus edasimüüja Eestis: LIEBHERR (alates aastast 1998), TEREX, MECALAC, SCHAEFF, PUTZMEISTER, EURORAM-ROCKMASTER, GENIE, PFREUNDT.

LIEBHERR

Saksamaa ettevõte, mis toodab laias valikus ehitustehnikat: ratas- ja roomikekskavaatorid, buldooserid, frontaallaadurid, roomiklaadurid, tornkraanad, autokraanad jm.
LIEBHERR alustas oma tegevust 1949 aastal, kui ettevõtte looja, Hans Liebherr, konstrueeris ühena esimestest maailmas ühemehejõul püstituva tornkraana. Maailmas ringi käies võite märgata LIEBHERR kirjadega tornkraanade rohkust. LIEBHERR tootenimekirjas on lisaks eelpoolnimetatud ehitustehnikale ka betoonitehased, sadamakraanad, roomikkraanad, kaevandustes kasutatavad ekskavaatorid ja kallurid, maapinna puurimis- ja vaiarammimise masinad, naftaplatvormidel ja laevadel kasutatavad kraanad. Samuti toodab LIEBHERR metallitöötlemismasinaid. Ka on ta Saksamaa riiklikule raudtee-ettevõttele, Deutsche Bahn, komponentide tarnija, lennunduses aga näiteks AIRBUS´ile komponentide tarnija. Kodudesse ja toitlustusettevõtetesse pakub LIEBHERR tippkvaliteedis külmkappe.
LIEBHERR koduleht www.liebherr.com

LIEBHERR Grupi kohta info lingil http://www.liebherr.com/en-GB/691.wfw/autostart-1

TEREX

Korporatsioon, mis toodab m.h. ekskavaator-laadureid, frontaallaadureid ja miniekskavaatoreid, teerullle ja minikallureid, teleskooplaadureid, muud tõstetehnikat, jm.
Meie poolt esindatavate masinate kohta video lingil http://www.youtube.com/user/MyTerexConstruction#p/u/6/ZBhhVk0MOz4

EURORAM-ROCKMASTER

Hollandi ettevõte, mis toodab laias valikus hüdraulilisi vasaraid, purustusseadmeid ja tihendusplaate.
www.euroram-rockmaster.com

PUTZMEISTER

Saksamaa ettevõte, mis toodab betoonisegu pumpasid, segureid ja maste. Putzmeister rootorpumpa iseloomustab tasane ja ühtlane töö ning see ei jäta pea mingeid betoonijääke.
Putzmeister kolbpumpa iseloomustab kompaktsus ja jõulisus.
Putzmeisteri PUMI ühendab endas pumpa, segurit ja masti, teda saab kasutada kitsastel ehitusplatsidel, linnasüdametes ja tihedalt täisehitatud aladel. PUMI võimsaim mudel võimaldab segu pumbata vertikaalis kõrgusele üle 30 m ning horisontaalis üle 26 m. Toruliini põlvedel on suur raadius (235 mm), mis vähendab kulumist ja pikendab masina kasutusiga. Putzmeister PUMI kõigile mudelitele on paigaldatud LIEBHERR betoonisegur, mis on end aja jooksul korduvalt kvaliteetsest küljest tõestanud ning mida iseloomustab hooldussõbralike ja kulumiskindlate materjalide kasutamine.
www.putzmeister.de

PFREUNDT

Saksamaa ettevõte, mis toodab laias valikus kaalusüsteeme.

http://www.pfreundt.de