Frontaallaadurid

Frontaallaadur

Liebherr L507 Stereo

Väikelaadurid

Väikesed rataslaadurite mudelid jagunevad kahte klassi: Compact masinad ja Stereo klass. Kompaktlaadurid on kabiini kõrgusega vaid 2.46 m. Stereolaaduritel on suurepärane manööverdamisvõime; lisaks käänduvale keskliigendile on siin kasutusel käänduv tagatelg, mis annab kokkuvõttes lisajõu raskuste tõstmisel.

Loe lisaks: Liebherr.com


frontaallaadur-liebherr

Frontaallaadur-Liebherr

Keskmise suurusega laadurid

LIEBHERR keskklassi rataslaadurite mudelitel L 526, L 538, L546 on kasutusel hüdrostaatiline veosüsteem, see annab kütuse kokkuhoidu ca 30% võrreldes konventsionaalse käigukastiga. Neid masinaid kasutatakse väga erinevates tööoludes; põllumajanduses silo tallamisel, sööda veol, erinevate materjalide veol, teedeehituses, karjäärides, prügilates, sadamates, jne.

Loe lisaks: Liebherr.com


Frontaallaadur Liebherr Mega

Liebherr L550

Suured laadurid – Xpower

LIEBHERR suure klassi rataslaadurid ühisnimetajaga Xpower on kulu-efektiivsed ning keskkonnasõbralikud. Need masinad tarbivad ca 30 % vähem kütust samades tööoludes võrreldes teiste tootjate masinatega. Radiaator on ühe kihiline, s.t. et puhastamiseks ei ole vaja radiaatoreid teineteisest eemaldada, see asetseb masina ülal kabiini taga sõidu piki suunas.

Loe lisaks: Liebherr.com

XPower hooldusvälp