Mõõtetehnoloogia

Mõõteseade

FMS

LIEBHERR kodulehe info: Mõõtetehnoloogia

Litronic FMS II

Niiskustasemete vastupidav mõõtmine ning korrigeerimine  materjalides on hädavajalik tagamaks segude kõrget kvaliteeti. Litronic FMS  II niiskuse mõõtmissüsteem kasutab korraga kuni 16 omavahel ühendatud sensorit. Mõõtmistulemused kogutakse ning edastatakse kontrollseadmele, et saaks segu veetaset korrigeerida. Vastupidav niiskuse mõõtmine tagab kõrge kvaliteedi. Suur valik liideseid pakub võimaluse integreerida mõõteseadmeid hõlpsalt tootmisesse.

Kasutusvaldkonnad:
Betoonitehnoloogia.
Puistematerjali tehnoloogia.
Toiduainetööstus.
Klaasi-keraamika tööstus.
Loomasööda tööstus.
Keemiatööstus.

Mõõteseade

WMS

Litronic WMS

LIEBHERR veesisalduse mõõtesüsteem WMS on eriti sobilik kvaliteedi kontrolliks ning –juhtimiseks, vastates DIN ISO 9000 ff standardile. Loodud spetsiaalselt liikuva materjali mõõtmiseks, kuvatakse mõõtmistulemused reaalajas. Veesisalduse määramiseks binaarses emulsioonis (näiteks veetase noornaftas) on LIEBHERR loonud spetsiaalse pulkanduri. Andureid võib paigaldada torudesse ning mahutitesse. Mõõtmistulemused kuvatakse pidevas protsessis. Kompaktne ning kasutajasõbralik disain garanteerib kerge opereerimise mõõtmissüsteemi kasutajale.

 

 

Mõõteseade

CCS

Litronic CCS

Väliskihi paksuse või kaalu-mahu mõõtmine ning korrigeerimine on hädavajalik tagamaks lõpptoodangu kõrget kvaliteeti. Mõõtetulemused kogutakse andurite poolt ning edastatakse korrigeerimiseks kontrollsüsteemi. Suur valik liideseid pakub võimaluse integreerida mõõteseadmeid hõlpsalt tootmisesse.
Kasutusvaldkonnad:
Paber.
Papp.
Plastikkile.
Kangad.
Jpm.